Jdi na obsah Jdi na menu
 


Metamorfní technika

METAMORFNÍ TECHNIKA

 

Metamorfní technika je jemná a účinná hloubková terapie, která se provádí na vnitřní straně nártu a stimuluju zónu páteře, rukou a hlavy.

Metoda rozvíjí vědomí, odstraňuje negativní vtisky a životní vzorce, které se vytvořily v prenatálu, kdy dítě vyrůstalo v matčině těle. Jsou to životní vzorce, které se v rodině dědí a dále brání příznivému vývoji jedince.

Období prenatálního vývoje, který byt zatížen stresem, strachem nebo matčiným nepřijetím, je možné poznat podle různých kosterních výběžků a výrůstků, zarudlých a zanícených míst, zatvrdlé kůže, zdeformovaných a zarostlých nehtů na palcích, nožní klenby, nebo vyššího nártu.

Např. zatvrdlá kůže znamená, že pod určitými místy leží skryto nějaké trauma a organismus si proto vytvořil tvrdý ochranný nános, aby nemusel prožívat pocity, které toto trauma provázejí.

Působením MT techniky se uvolňují zanesená a zatuhlá místa a do vědomí vstupují obrazy nebo pocity.

Lidský mozek reaguje na přesvědčení a pocity jedince. Pokud člověk věří ve své zdraví, jeho tělo se tomu přizpůsobí.

Člověk následkem prožitku v prenatálu nebo porodu může celý život zažívat od svého okolí pocit odmítnutí, nebo že není přijímán a milován. Když se tento blok uvolní, nastane přísun vnitřní síly, radosti a psychické vyrovnanosti.

Uzdravujícím zdrojem je životní energie člověka, vrozená inteligence organismu a jeho schopnost se regenerovat.

Po 8-10 aplikacích nastává změna. Už od první terapie probíhá přeměna buněční struktury organismu člověka, která se nově uspořádá a mění se směrem ke zdravější aktivitě.